NOVASERVIS

 1920x624 - Metalia 58

 Loga-brendy_apendix - sede vcetne loga Novaservis

O ZNAČCE NOVASERVIS

Novaservis je jedničkou na českém a slovenském trhu se svými vodovodními bateriemi METALIA, TITANIA, NOBLES A FERRO a koupelnovými doplňky. Ve střední a východní Evropě má silné zastoupení a dlouholetou zkušenost s prodejem instalatérského programu, zahradního programu, WC sedátek a sprchového programu. Tato značka Vás osloví svým designem, kvalitou, dostupností ale i prodlouženou zárukou a servisem až do domu.

Koncepty moderní koupelny

 

Nechejte se inspirovat. Koncepty obsahují všechny nejmodernější designové trendy v oblasti vybavení koupelny. Vyjádřete svoje emoce tvarem, stylem nebo barevností.

KONCEPT BARVA Milovníci designu si přijdou na své v konceptu BARVA série METALIA 57. Ověřená kvalita vás přesvědčí. Nejprodávanější české vodovodní baterie METALIA.

KONCEPT ECO+ vám nabízí výraznou úsporu vody a peněz při zachování všech užitečných vlastností – vysoké kvality, moderního designu, funkčnosti a uživatelského komfortu. Řadu baterií METALIA ECO+ jsme naladili na ekologickou a ekonomickou notu, za použití speciálních úsporných aerátorů, které dokážou ušetřit až 63% spotřeby vody.

KONCEPT HRANA Nadčasový design v kombinaci prémiovou kvalitou. Ostré tvary konceptu HRANA dotvoří moderní vzhled interiéru. Dokonalá souhra pákových nebo termostatických baterií, sprchového programu a koupelnových doplňků. Vybrali jsme pro Vás to nejlepší…

KONCEPT BÍLÁ/CHROM působí vážně LUXUSNĚ. Jeho dokonalé křivky úžasně vynikají. Oblíbený vzhled a špičková kvalita. Jemná kombinace bílé barvy a lesklého chromu. Perfektní design Vaší koupelny doladí produkty z konceptu BÍLÁ/CHROM. Dokonalá harmonie vodovodních baterií, sprchového programu a koupelnových doplňků.

KONCEPT ČERNÁ jeho moderní vzhled není jen pro odvážné. Hledáte luxus v podání nejnovějších trendů, který se hodí ke každému stylu? Moderní design Vaší koupelny podtrhnou produkty konceptu ČERNÁ v matných odstínech černé. V černém provedení najdete v nabídce vodovodní baterie, sprchový program a také koupelnové doplňky.

NABÍDKA PRODUKTŮ NOVASERVIS

Vyberte si z koupelnové nabídky našich výjimečných produktů, vodovodních baterií, sprchového programu a koupelnových doplňků, které Vás osloví vysokou kvalitou, nadčasovým designem a skvělou cenou.

Vodovodní baterie s keramickými kartušemi a prodlouženou zárukou

TITANIA nejprodávanější baterie v České a Slovenské republice.

METALIA český výrobek s dlouholetou tradicí.

NOBLESS designové vodovodní baterie.

FERRO nabízí různé netradiční možnosti.

SPRCHOVÝ PROGRAM od značky NOVASERVIS má to pravé řešení do každé koupelny.

Koupelnové doplňky z kvalitního nerezavějícího materiálu

TITANIA žádaný design, zajímavá cena a široký výběr produktů pro všechny, kteří chtějí doladit koupelnu k dokonalosti.

METALIA kvalitní koupelnové doplňky vyrobené z mosazi s prodlouženou zárukou 25 let. Vybrané řady s možností nalepení.

DŘEZY A DŘEZOVÉ BATERIE

Velký výběr nerezových a granitových dřezů s prodlouženou zárukou, které udělají z kuchyně Váš oblíbený prostor.

OTOPNÁ TĚLESA

Technologická dokonalost otopných těles značky NOVASERVIS přispěje k pohodlí domova a ani jejich cena Vás nenechá chladnými. Naše nabídka bílých a chromových žebříků včetně příslušenství za lákavé ceny Vás určitě osloví.

WC SEDÁTKA

Mimořádnou výhodou je kompatibilita a universálnost, která sedí na ty nejpoužívanější keramiky. Máte na výběr z velkého množství designů, z kterých si vyberou i ti náročnější. WC sedátka mají různé funkce pantů, které ulehčují čištění a manipulaci s deskou.

 

Víc jak 30 let zkušeností v oboru. Firma NOVASERVIS je součástí silné mezinárodní skupiny FERRO.

„Staráme se o vysokou kvalitu produktů a naším posláním je uspokojení potřeb zákazníka a jeho bezpečný a dobře fungující domov. Produkty společnosti NOVASERVIS mají doma miliony našich spokojených klientů. Každý rok uvedeme na trh nové modely, které splňují ty nejnáročnější očekávání.“

Výrobky společnosti NOVASERVIS se vyznačují vysokou kvalitou, inovacemi a dokonalým designem. Důkazem toho je řada vyznamenání udělená průmyslovými kruhy a prestižními časopisy o interiérovém designu. Jejich výrobky jsou součástí každodenního života, doprovázejí zákazníky a pomáhají jim vytvářet příjemný domov.

ZLATÉ ČESKÉ RUČIČKY

Zázemí NOVASERVIS je v naší továrně a expedici ve Znojmě.

V každé fázi výroby věnuje NOVASERVIS velkou pozornost detailům – Jejich dokonalému provedení a dokončení. Výsledkem je, že každý produkt má nejvyšší kvalitu a dokonalý vzhled. Produkty se vyrábějí z nejkvalitnějších materiálů a komponentů od spolehlivých dodavatelů.

VIDEO Z VÝROBY